První verze

Oranžovo-červená verze, kdy základ tvoří do sebe dvě zakousnuté umyvadlové skříňky. Tmavě šedá skříňka může sloužit i jako nízká lavice na sednutí, protože je přímo položená na zemi. Podobný efekt je zopakován i na malých horních poličkách v bílé barvě. Po pravé straně jsou spustěny 2 různá světla v různých délkách v červené a měděné barvě. 

Druhá verze

Modro-smetanová verze, doplněna bílou a betonovým umyvadlem. Umyvadlo je umístěno téměř na střed stěny. Podomítková baterie je nainstalovaná přes zrcadlo, což vyžaduje při realizaci zručného a zkušeného řemeslníka. Po levé straně jsou umístěny 2 barevné kostky, které udavají barevný modrý akcent celé koupelně. V případě, že modrá omrzí, je celkem jednoduché vyměnit kostky za jinou barvu, nebo je nahradit barevně zcela neutrální skříňkou.

Třetí verze

Energická žluto-černá kombinace. Bílé hranaté umyvadlo je postavené na černé desce, pod umyvadlem jsou umístěné žluté skříňky a na pravé straně od umyvadla jsou horní závěsené skříňky z černého dřeva. Zrcadlo končí na úrovni desky. Hravost do této varianty přináší kombinace černého světla a žlutých háčků a barevný proužkovaný koberec.

Čtvrtá verze

Kombinace světlého dřeva, světle zelené a bílé barvy vytváří přírodní a jemnou atmosféru, přesto tvarově velmi rozvernou a hravou. Úzká dřevěná skříňka s umyvadlem se zakusuje do zelené dělené skříňky. Na pravo od umyvadla je na stěně pověšená bílá skříňka s bílou poličkou a spuštěné světlo v měděné barvě.

Pátá verze

Kombinace jemné béžové a výrazné modré barvy, doplněna o dřevěné poličky a bílou desku, která plynule přechází v umyvadlo. Jednoduché jasné linie jsou narušeny cik cak pověšenými poličkami a zajímavým světlem ve tvaru létajícího talíře. Velký koberec v modro-bílé kombinaci celou kompozici krásně doplňuje.