Předsíň

Malou předsíň plnou dveří jsme vybavili pouze tím nejnutnějším nábytkem a to je botník, který slouží zároveň jako lavice na sednutí a klasický věšák na kabáty. Nad botníkem je jednoduchá police na odkládaní drobných věcí, nebo krabic. V předsíní je na celé stěně velké zrcadlo, které prostor opticky zvětšuje.

Kuchyň
Obývací pokoj
Ložnice
Koupelna

Z předsíně se vchází do kuchyně ve tvaru U v nadčasové a moderní bílo-černé kombinaci. V kuchyni je mimo ostatních vestavěných spotřebičů ukrytá i pračka, kterou si majitelé bytu nepřáli mít v koupelně. 

Kuchyň jednoduchá jak barevně, tak i tvarově davá krásně vyniknout zlatým a jiným zdobným prvkům jako je např. velké starodávné zrcadlo, zlatý lustr a luxusní vzorovaný koberec.

Obývací pokoj je s kuchyní propojen pouze částečně, přesto si prostor zachovává dostatek vzdušnosti. Pojící částí mezi kuchyní a obývacím pokojem je kulatý jídelní stůl, kterému dominuje velký zlatý lustr.  

Jídelní židličky jsou pro odlehčení z průhledného plastu a jsou jakoby "neviditelné". Černá obývací stěna je doplněna o světle béžovou koženou sedačku a zlaté kulaté doplňky v podobě, světel a zrcadla. 

Horní část skříněk v pokoji je ve zcela totožném provedení jako horní skříňky v kuchyni. Jednotným designem docílíme nenásilného propojení místností a umocníme tak celkový dojem o promyšlenosti a rafinovanosti interiéru.

V ložnici navazujeme na stejné provedení skříněk jako v kuchyni a obývacím pokoji. Pro někoho může být nepříjemné mít na postelí zavěšené kříňky, pro majitele bytu to však nebyl žádný problém, díky němuž získali o spoustu úložného prostoru navíc.

Ložnice mimo spací zóny musí v tomto bytě pojmout i pracovní a šatní část, které jsme se rozhodli pro větší uspořádanost spojit v jeden celek. Vytvořili jsme pomyslné bílé elko, kdy psací stůl je umístěn u okna a jakoby se zakusuje do vysoké šatní skříně. Místnost je doplněna o zlaté taburety, lampy a zracadla v ozdobných rámech.

Spojením koupelny a wc vznikl větší prostor pro realizaci nové koupelny. Při výběru obkladů jsme se nechali inspirovat krasnými parketami a jejich vzorem. Bílé obklady byly pro menší koupelnu jasná volba, protože bílá barva prostor opticky zvětšuje. 

Na podlahu byla použita dlažba imitující parkety.Zajímavým řešením je černé umyvadlo vsunuté do bílé skříňky a spuštěné osvětlení nad odkládací plochou. Umyvadlo se tvarově pěkně doplňuje s malým zrcadlem. Majitelé bytu jednoznačně upřednostňují sprchový kout před vanou, který jsme zde vyřešili jako walk-in a  doplnili jsme jej o zlatý odkládací stolek pro mycí šampóny a gely, nebo v případě nutnosti může posloužit i jako židlička na sednutí.