Předsíň

Klasická paneláková předsíň, kde se bojuje s centimetry je vybavena pouze moderními kulatými háčky a botníkem, který supluje i lavici na sezení. Po celé stěně je zrcadlo, které opticky malý prostor "nafoukne". Nad lavicí je i v této variantě jednoduchá polička na odkládání drobností.  

Kuchyň

Naprosto identické řešení kuchyňské linky jako v předchozí zlaté verzi, kuchyň si zachovává tvar písmene U, kombinace bílých dolních skříněk a bílé pracovní plochy s černými vysokými skříněmi  a černými závěsnými skříňkami.  Změna nastala pouze u doplňků jako jsou kobereřek mezi pracovními plochami a lustr.  

Vysoké věže v černé barvě v sobě ukrývají ledničku s mrazákem a vestavnou černou troubu, která díky černé barvě opticky téměř splývá s korpusy skříněk. Další spotřebiče jako myčka a pračka jsou kryty v dolních bílých skříňkách vedle dřezu. Tím, že jsou zcela integrované, tak ani nedávají tušit, že se skrývají za dvířkami.

Obývací pokoj

Identické rozmístění nábytku a jednotlivých zón jako v předchozím návrhu. I v tomto případě jsme zvolili kulatý stůl, který do tohoto prostoru padne jako ulitý. Pod kulatý stůl jednoznačně sedí kulatý koberec. Jídelna je o poznání světlejší a odlehčenější než v předchozím návrhu.

Růžová sedačka v moderním strohém provedení je doplněna o šedé taburety, které slouží jako konferenční stolky, v případě návštěvy se mohou využít jako stoličky na sednutí. Nad sedačkou je jednoduchá moderní grafika a nenápadná lampička na stěně jako náladové světlo. 

Obýváková stěna v černé barvě navazuje na design horních skříněk v kuchyni a je zde použito stejné osvětlení jako v kuchyňské lince, které se barevně doplňuje s příručnímu stolky vedle sedačky. 

Ložnice

Nádech růžovo-šedého akcentu nenásilně prostupuje i ložnicí. Světla spuštěná ze stropu krásně vyniknou na pozadí černých zavěšených skříněk.

Odlehčená světla se krásně doplňují s nočními stolky na nožičkách, světly nad postelí a židlí u pracovního stolu. Pod pracovním stolem je umístěn box se třemi přihrádkami na drobné kancelářské potřeby. Nejzajímavějším prvkem je volně stojící obraz u dveří naproti postele, kde je znározněn muž s dlouhými růžovými vlasy.

Koupelna

Stejné obklady, stejná dlažba, stejné rozmístění koupelny jako v předchozím návrhu, přesto změnou pár zařizovacích předmětů získáme prostor s jinou atmosférou.

Kulaté zrcadlo ze stejné série jako jsou držáčky na ručníky a přístavný stolík mezi toaletou a umyvadlem koupelnu krásně odlehčují a vytváří hravý a moderní dojem z celého prostoru. Ve walk-in sprchovém koutu je umístěn další odkladací stolek na potřebné sprchové gely a šampóny, a nebo  v případě nutnosti může sloužit i jako židlička na sednutí.