Technical support, Designer

milos@minimalconcept.cz

tel.: +420 723 430 991

Ing. Miloš Lovás

O NÁS

Jsme nadšený tým mladých lidí, které baví tvořit designové interiéry, kde se prolíná stránka estetická a funkční, aby tak spolu vytvořily dokonalý a harmonický celek. Sledujeme světové trendy, inspirujeme se a učíme se od těch nejlepších designérů a přesto si jdeme svou vlastní osobitou cestou. 

Ing. Markéta Lovásová, Ph.D.

Designer

marketa@minimalconcept.cz

tel.: +420 775 369 266

KDO JSME

NAŠE FILOZOFIE

Sázíme na jednoduchost, pohodlí a uvolněnost, barevnou neutrálnost, kvalitu a autenticitu použitých materiálů a dostatek úložného prostoru. Klademe důraz na vizuální podobu vašeho interiéru, zároveň však ctíme pohodlní domova a praktickou stránku užívání prostoru. Naším cílem je nabídnout Vám takový interiér, který Vás ohromí a bude Vám kvalitně sloužit spoustu let, prostor ze kterého budete čerpat energii a kde se budete cítit v harmonii sami sebou i s ostatními členy rodiny.

CO NABÍZÍME A KOLIK STOJÍME

GRAFICKÝ NÁVRH

Po pečlivém seznámení se jak s Vámi, tak i s vaší představou a vašimi požadavky na interiér, vypracujeme grafický návrh. Ten zahrnuje celkovou kompozici, rozmístění nábytku, barevné ladění, použité materiály a 3D vizualizaci, která Vám poskytne tu nejlepší představu o Vašem budoucím interiéru. Vizualizace obdržíte ve formě fotorealistických vyrenderovaných obrázků. Protože někdy technika a možnosti grafických programů zaostávají nad našimi nápady a kreativitou, v některých případech mohou být vizualizace doplněny ručně dělanými skicami s rozkreslenými detaily.

Vizualizace jedné místnosti začíná na částce 3.500,- bez DPH a v ceně je zahrnuto 5 fotorealistických obrázků s možností 3 menších úprav.

V případě vizualizace komplet celého interiéru začínáme na částce 12.500,- bez DPH a cena zahrnuje vždy 5 fotorealistických obrázků každé místnosti a v případě nutnosti 3 menších úprav, které platí pro každou místnost.

REALIZACE

Realizace interiéru je vzrušující část pro nás i pro klienty, protože grafický návrh se začíná zhmotňovat, stává se skutečným a hmatatelným, bdíme nad každým detailem a řešíme technické věci realizace, aby byl výsledek co nejlepší. Dodáme kompletní realizaci interiéru od výroby kuchyňské linky, obložení koupelny, instalaci osvětlení až po zajištění dekorací, zarámování fotogafií a umístění servírovacího nádobí do kuchyňské linky. Po celou dobu realizace jsme přítomni a dohlížíme nad každou jednotlivou částí zrodu Vašeho vysněného interiéru. Pečlivě si vybíráme dodavatele, pracujeme jen s těmi nejlepšími řemeslníky a při sebemenší komplikaci pružně reagujeme a situaci řešíme ihned, abychom dodrželi termíny prací a realizace se tak zbytečně neprotahovala.

Cena realizace je individuální záležitost odvíjející se od rozsahu prací a finanční náročnosti zařizovacích předmětů. Dopředu stanovíme přesnou kalkulaci a celkový rozpočet, na kterém jsme se společně dohodli a který jsme si odsouhlasili.

DEKORACE, STYLING

Někdy potřebujete svůj stávající interiér pouze trošku poupravit, doladit, dodat mu atmosféru, nebo šmrnc. A nebo nejste v situaci, kdy by jste se chtěli pouštět do rozsáhlejších a nákladnějších úprav, ale i přesto toužíte po změně. I v tomto případě  Vám velmi rádi pomůžeme, protože děláme to co nás opravdu baví a naplňuje a není tedy pro nás malých úkolů. Poradíme Vám s vhodnými doplňky, doporučíme výmalbu, ukážeme jak pracovat s textiliemi pro zútulnění interiéru, čemu se vyvarovat nebo naopak do čeho se vyplatí investovat. Pomocí malých triků dokážeme Váš interiér pozvednout na jinou úroveň a vytvořit pro Vás uspokojivý, harmonický a krásný domov. Poradíme vám s nákupem doplňků nebo vám je sami dodáme.

 

Cena designového poradenství je 400,- bez DPH za hodinu.