Na stěně jsou hravě umístěny poličky na odkládání drobných nezbytností jako jsou klíče od bytu, auta, sluneční brýle, atd., vedle vchodových dveří je organizer na poštu a nesmí chybět i klasický věšák 

Velkoryse pojaté úložné prostory pro celou rodinu, které pojmou vše od sezonního oblečení, přes přilby, lyžáky, spacáky, vysavač, ložní prádlo až po plesové střevíčky. Zrcadlo přes celou protější stěnu opticky nafoukne úzkou chodbičku a tím případný pocit stísněnosti zcela potlačí.

Kuchyně je tvořena monoblokem vysokých skříní, kde je ukryta i pračka se sušičkou a bílou pracovní plochou do tvaru L. Obývací pokoj přímo navazuje na kuchyňskou linku.

Pracovní plocha volně pokračuje v jídelní stůl se 4-mi židlemi. Na odlehčení minimalistické kuchyně jsme zvolili každou židličku jinou jak barevně tak tvarově.

Klasický konferenční stolek před sedačkou je nahrazen malými příručnímu stolky po boku sedačky, aby průchod kolem sedačky zůstal zcela volný.

Koupelna je navržena v jednoduché šedo-bílé kombinaci v kombinaci se dřevem. Sprchový kout je řešen jako walk-in s přímým napojením na vanu, čím je elegantně vyřešeno, jak do poměrně menší koupelny umístit prostornou vanu a velký sprchový kout. WC je šikovně schováno za dveřmi, takže při vstupu do koupelny neruší. 

Ložnice

Koupelna

Kuchyň s obývacím pokojem

Předsíň

Ložnice je velmi střídmě zařízená,

jednoduchá postel a noční stolky dávají vyniknout zajímavě řešenému pracovnímu koutku do tvaru L. 

Pracovní stůl je položený na dřevěné komodě, plastové poličky s vtipnou dekorací designově pracovní koutek dotvářejí.

Dětský pokoj

Pokojíček 8-mi leté slečny je laděn do růžovo-žluté barvy a doplněn o červené akcenty. Promyšleně jsou na sebe napojeny úložné prostory s psacím stolem, postelí i šatní skříní, takže veškerý nábytek na sebe plynule navazuje a tvoří určitou pojící linku. 

Šatní skříň je umístěna v malém výklenku, naproti je stěna s velkým zrcadlem, nezbytnou součástí každého holčičího pokojíčku. Hračky jsou schované v růžových skříňkách, které zároveň mohou složit jako lavice na sednutí, kdyby přišlo více kamarádek na návštěvu.

Terasa

Na relativně úzkou , avšak dlouhou terasu se pohodlně vejde houpací vajíčko s odkládacím stolkem na vychutnání si dobré kávy, gril, stůl se 4-mi křesílky na víkendové obědy a lehátko se slunečníkem na opalování, nebo čtení dobré knížky.

Příjemné je propojení terasy s bytem přes velké okno, takže letní párty pojme opravdu velké množství účastníků.