Předsíň
Předsíň je velice jednoduše řešena vysokými skříněmi a na ně navazující lavicí na sednutí s úložným prostorem. Kabáty a bundy lze pověsit buď na klasický věšák, který je umístěň do prázdného místa v lavici a nebo na dřevěné háčky na stěně.
Tato předsíň je již přímo součástí obytného prostoru, boty a mokré deštníky sem mají zákaz vstupu. Za dveřmi je ještě malá chodba, která slouží jako velký botník, kde se obyvatelé domu obouvají a nechávají tam uschnout mokré bundy a deštníky.
Kuchyň a obývací pokoj
Bílá kuchyň zcela plynule přechází v sedací /odkládací lavici a obývací stěnu. Veškeré vaření a příprava jídla se odehrává na ostrůvku směrem do místnosti a do zahrady. Bílé vysoké veže v sobě skrývají veškeré spotřebiče, důmyslně schované tak, aby nerušily vzhled kuchyně. 
Vizuální důraz je kladen na jídelní část, která společně s velkou rohovou sedačkou celému prostoru dominuje. Tento dojem ještě umocňují výrazná, tvarově rozmanitá světla, v černo-zlatém provedení. 
Kuchyň a ostatní nábytek je tu pouze jako takový tichý společník. Perfektně slouží a je designově proparacovaný do posledního detailu, ale zbytečně na sebe nestrhává pozornost. 
Dětský pokoj
Pokoj pro chlapce je řešen v klasické bílo-modré barvě. Patrová postel šetří místo a navíc v sobě skrývá rafinované úložné prostory. Naproti posteli jsou umístěny psací stoly v modré barvě, doplněny o bílé židle a nástěnné poličky. 
Dostatek úložného prostoru mají děti vyřešeny vysokými šatními skříněmi přes celou stěnu, na které přímo navazuje nízká lavice s polštáři obdobně jako v kuchyni. Když se sejde více kamarádů, určitě se bude hodit.
Velkou parádou v pokojíku je závěsné vajíčko, které přímo vybízí k relaxi. Jediná škoda je, že se do pokojíčky nevejdou 2. Uprostřed místnosti je ještě dostatek prostoru pro hry a dovádění.
Dětská koupelna
Z pokojíčku je možné francouzským oknem vstoupit na terasu a zahradu, kde dětský svět pokračuje plný her a dovádění pokračuje. Barevné ladění dětského pokojíku přechází i do dětské koupelny.
Koupelna pro rošťáky opět v typicky chlapeckém modrém ladění s bílým základem uspokojí jak malé děti, tak v budoucnu neurazí i teenagery.  Sprchový kout je řešen jako walk-in, vedle něj se nachází čistě pánská záležitost pisoár.  
Vzhledem k tomu, že se koupelna nachází v denní části domu, tak bude využívána i hosty a ostatními členy domácnosti. Úložné prostory jsou tu řešeny v bílé skříňce pod umyvadlem a v otevřených modrých poličkách na  protější straně koupelny.
Ložnice
V ložnici dominuje dřevěná postel s jednoduchými nočními stolky a dřevěná wenge stěna. Šatní skříň je v bílé barvě, aby působila jako stěna a pracovní koutek je navržen jako systém bílých polic vystupujících ze stěny.
Místo stolní lampy jsme zde použili velkou stojací lampu jako solitér. Pracovní koutek je pro větší útulnost doplněn dřevěnou čaloněnou židlí a dalšími doplňky ve dřevě. Osvětlení je řešeno vždy 3-mi kulatými světly ve skupince a to nad zónou spaní i pracovní. Součástí ložnice je i druhá koupelna v domě a ta je určena pouze rodičům.
Koupelna
Do koupelny se vstupuje přes ložnici a designově a barevně respektuje jednoduchý a nadčasový interiér ložnice i celého domu. Majitelé domu si přáli 2 umyvadla a upřednostnili vanu před sprchovým koutem.
Bílý základ koupelny je doplněn o černou závěsnou skříňku s umyvadly a černou poličku do L, útulnost a přirodní vzhled vnesly dřevěné doplňky oblé tvary sanity i umyvadel.
Na stěnách je kombinace betonové stěrky a bílé výmalby, dostatek světla je v koupelně bez okna zajištěno stropním osvětlením a spuštěným dekorativním světlem nad vanou, které působí jako šperk.